یدک کش و امداد خودرو در کرج

شماره تماس امداد خودرو کرج ۰۲۶۹۱۳۰۲۸۳۰

امداد خودرو فوری در کرج ما همیشه آماده‌ی رسیدگی به مشکلات خودروی شما هستیم، به هر ساعت از شبانه‌روز و در هر شرایطی. با بهره‌گیری از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته، ما می‌توانیم به سرعت و با دقت، خودروی شما را به مقصد نهایی منتقل کنیم.

با ما در تماس باشید

یدک کش و امداد خودرو در کرج

فهرست مطالب

امداد خودرو چیست؟

شماره تماس امداد خودرو کرج ۰۲۶۹۱۳۰۲۸۳۰

یکی از رنج آور ترین اتفاقات برای یک راننده خرابی ماشین و وسلیه نقلیه او می باشد. این موضوع زمانی بدتر می شود که کاری از دست خودتان بر نمی آید و نمی توانید از پس مشکل پیش آمده برآیید.

اینجاست که وجود تیمی کاربلد برای حل مشکلات خودرو یا رساندن خودرو تا تعمیرگاه های حرفه ای و… می تواند به شما کمک بسیار زیادی بکند، اگر ماشین شما درکرج به مشکل برخورده باشد که دیگر خیالتان راحت، امداد خودرو کرج هوای شما را دارد.

یدک کش و امداد خودرو در کرج و استان البرز

وظایف امداد خودرو چیست؟

شماره تماس امداد خودرو کرج ۰۲۶۹۱۳۰۲۸۳۰

وظایف و خدمات بسیار زیادی وجود دارد که این افراد در حال حاضر در حال اجرا و ارائه آن می باشند. به عنوان مثال می توان مواردی مانند:

اعزام یدک کش مناسب به محل توقف شما، اعزارم تعمیرکار سیار و حرفه ای، پنچرگیری سریع خودروی افراد، انتقال ماشین های نیاز به تعمیر به تعمیرات معتبر و یا نمایندگی ها و… را نام برد.

یدکش و امداد خودرو در کرج

چرا باید از امداد خودرو استفاده کنیم؟

شماره تماس امداد خودرو کرج ۰۲۶۹۱۳۰۲۸۳۰

شاید برایتان سوال باشد دلیل استفاده از امداد خودرو برای جا به جایی خودرو، تعمیر و… چیست؟ چرا نباید از تعمیرکاران سیار شخصی و یا از دیگر رانندگان کمک بگیریم؟
تیم های امداد خودرو از زبده ترین افراد هستند که با تضمین کار شما را انجام می دهند، همچنین این افراد احراز هویت شده و کاملا به صورت معتبر کار شما را انجام خواهند داد.
اما افراد غیرمشخص و یا دیگر رانندگان هیچ اطلاعات هویتی مشخصی ندارند، همچنین شما از کیفیت کار آن ها یا نتیجه کار اطمینان نخواهید داشت.

خدمات امداد خودرو کرج

امداد خودرو کرج آماده است تا طیف وسیعی از خدمات امداد خودرو در محل را در زمانی اندک متناسب با نوع خودروی شما ارائه دهد و می‌تواند موجب آسودگی خاطر شما از بابت رفع مشکلات فنی به طور کامل شود.

یدک کش و امداد خودرو در کرج

نحوه ارائه خدمات امداد خودرو کرج

شماره تماس امداد خودرو کرج ۰۲۶۹۱۳۰۲۸۳۰

جامع‌ترین خدمات امدادی خودرو را همین الآن در شهر بزرگ و شلوغ کرج از امداد خودرو  و یدک کش کرج بخواهید. یدک کش کرج با بهره مندی از ۱۳ سال سابقه تخصصی در حوزه خدمات فنی خودرو توانسته تا انواع ایرادات فنی ممکن را پیش بینی کرده و با جذب متخصصان ماهر و حرفه ای برای حل آن‌ها، تیمی توانمند و مجرب برای این کار تشکیل دهد. خدمات مکانیک سیار و امدادرسانی آقای امداد بدین ترتیب در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد:

 • پاسخگویی به درخواست های امدادی توسط پشتیبانان
 • ارائه خدمات مشاوره فنی تلفنی و آنلاین
 • هماهنگی در جهت انتقال خودرو به شبکه عاملیت های مجاز در صورت نیاز
 • حضور امدادرسانان در محل و انجام عملیات تعمیر
 • دریافت فایل خدمات امدادی و لیست قطعات به کار برده شده
 • دریافت فایل تعرفه هزینه ایاب و ذهاب و حمل امداد خودرو
 • خدمات به مشتریان به طور آنلاین و فیزیکی

امدادرسانی ۲۴ ساعته

شماره تماس امداد خودرو کرج ۰۲۶۹۱۳۰۲۸۳۰

در حال حاضر تنها شرکت‌های معدودی هستند که می‌توانند خدمات امداد خودرو را در سطح کرج به صورت شبانه روزی در اختیار کاربران خود قرار دهند. با این وجود امداد خودرو کرج آماده است تا در طول ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته، خدمات امدادی را به شما متقاضیان محترم در هر یک از مناطق مختلف کرج ارائه دهد.

درباره یدک کش در کرج :

شماره تماس امداد خودرو کرج ۰۲۶۹۱۳۰۲۸۳۰

یدکش در کرج و همچنین خودرو بر سراسری از جمله خودرو بر های خوب در کـرج به شمار می آید که از رانندگان متخصص در حمل و نقل خودروبر بنیاد بهره گرفته است.

مجهز به جدیدترین سیستم حمل و نقل خودرو میباشد و به شما این امکان را فراهم می کند که در هیچ کجا از استان البرز نگران بروز مشکل در خودرو خود نباشید و  با خیال راحت رانندگی نمایید.

یدک کش در بنیاد معتبرترین شرکت‌ خـودرو بری در تمام مناطق قزلحصار زیر نظر اتحادیه امداد خودروی کشوری می باشد. از اهداف اصلی خودروبر بنیاد ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. همکاران ما در خدمات خودرو بر بنیاد به صورت ۲۴ ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

یدکش استان البرز

یدکش در کرج و تعمیر در محل با کمترین هزینه حمل انواع خودروهای ایرانی و خارجی به تمام نقاط کشور تماس با ما : ۰۲۶۹۱۳۰۲۸۳۰

خدمات حمل با یدک کش در کرج :  این خدمات عبارتند از کلیه فعالیت هایی که در راستای برطرف نمودن مشکلات فنی خودروها و تعمیر در شرایطی که خودرو به دلیل نفص فنی و خرابی از کارافتاده که شامل تعمیر قطعه و یا تعویض آن و یا حمل خودرو به صورت شبانه روزی می باشد.

چک کردن ماشین یدک کش
تنیظم باد لاستیک ها
چک کردن اتصالات جهت حمل خورو
رانندگی مطمئن و با آرامش
حرکت با سرعت مطمئنه
توزیع بار در یدک کش و یا خودروبر کفی

۱- سرویس های دوره ای (تعویض روغن و فیلتر هوا)
۲- تعویض لنت
۳- بازدید قبل از سفر
۴- مشاوره فنی
۵- اخذ نوبت از تعمیرگاه مرکزی
۶- بازدید فنی
و سایر موارد قابل انجام در محل

 امداد خودرو بنیاد کرج با داشتن مجهزترین دستگاه های حمل خودرو ، و همچنین مرکز تعمیرات فنی ، تمامی خودروهای موجود در ایران را ساپورت کرده و در صورت نیاز رفع خرابی و تعمیرات در محل برای وسیله نقلیه شما را انجام خواهد داد .

حمل خودرو در بنیاد کرج  با امداد خودرو و ارائه خدمات یدک کش ، بسته به ماشین که در حمل خودرو استفاده می شود و یا نوع ماشین حمل شونده متفاوت خواهد بود

 • نوع ماشین حمل شونده (در ماشین های صفر و ماشین های لوک و ماشین های سنگین قیمت متفاوت است)
 • نوع ماشین یدک کش (ماشین حمل خودرو) استفاده شده برای یدک کش ماشین سنگین قیمت متفاوت است.
 • هزینه سوخت ماشین یدک کش در مسافت های زیاد
 • هزینه بیمه نامه ماشین حمل شونده

برای امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید!.

۴.۹/۵ - ( ۵۶ امتیاز )
Call Now Button