یدک کش و امداد خودرو در کرج

شماره تماس یدک کش کرج ۰۲۶۹۱۳۰۲۸۳۰

امداد خودرو فوری در کرج ما همیشه آماده‌ی رسیدگی به مشکلات خودروی شما هستیم، به هر ساعت از شبانه‌روز و در هر شرایطی. با بهره‌گیری از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته، ما می‌توانیم به سرعت و با دقت، خودروی شما را به مقصد نهایی منتقل کنیم.

با ما در تماس باشید

یدک کش و امداد خودرو در کرج

نحوه یدک کشی خودرو به چه صورت می باشد؟

شماره تماس یدک کش کرج ۰۲۶۹۱۳۰۲۸۳۰

یدک کش در بنیاد کرج برای مواقعی است که خودروی شما قادر به حرکت نمی باشد، یا اینکه حرکت دادن خودرو خطرناک است و یا خودرو نمایشگاهی، صفر و بدون کارکرد باشد. هر ساله میلیون ها خودرو توسط خودروبر و یدک کش ها و وسایل حمل و نقل خودرو در استان البرز جابجا می شوند. ایمنی حمل و نقل یکی از مهم‌ترین و اساسی ترین مسئله در این رابطه می باشد که باید با رعایت شرایط و استانداردها، این نوع حمل و نقل به خوبی پیش رود.

خـودرو بر و یدک کش در بنیاد کرج با داشتن امکانات متنوع حمل و نقل نظیر خودروبر ، یدک کش ، کامیون حمل ماشین و … در سراسر کشور آماده خدمت رسانی می باشد. خودروبرها در سراسر جهان به منظور حمل خودرو از اهمیت ویژه ای برخوردارند و تولید کنندگان خودرو، سالانه برای شرکت در نمایشگاه ها و عرضه‌ی خودروهای خود به مشتریان از این تجهیزات استفاده می کنند

یدک کش و امداد خودرو در کرج و استان البرز

تفاوت ایمنی و سرعت انواع خودروبر و یدک کش چیست؟

شماره تماس یدک کش کرج ۰۲۶۹۱۳۰۲۸۳۰

یدک کش در بنیاد کرج مکانیزه نسبت به سایر خودروبر و یدکش های نیسان علاوه بر ایمنی بالا از سرعت بیشتری نیز برخوردار میباشد، بنابراین میتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را از محلی به محل دیگر جابجا کند.

جرثقیل یدک کش مکانیزه نسبت به جرثقیل یدک کش های معمولی دیگر پایداری بسیار بهتری دارد به همین دلیل امروزه از این یدک کش مکانیزه جهت انتقال ماشین ها در جاده های شهری استفاده میشود

کفی خودرو بر مکانیزه با در نظر به نوع اتومبیل در سگمنت های مختلف عاج کاری شده است. به همین دلیل نیروی اصطکاکی که بین لاستیک ها و سطح کفی وجود دارد به حداکثر خود می رسد. این امر باعث این میشود که اتومبیل در زمان حرکت بدون هیچگونه حرکت اضافی به مسیر خود ادامه دهد.

یدکش و امداد خودرو در کرج

قیمت خودروبر و یدک کش در بنیاد کرج

شماره تماس یدک کش کرج ۰۲۶۹۱۳۰۲۸۳۰

قیمت یدک کش در کـرج به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان یک قیمت ثابت برای آن در نظر گرفت. بهتر است قبل از ثبت درخواست، اطلاعات در مورد ماشین و نوع خرابی بررسی کرده و به فرد خودرو بر ارائه دهید تا در قیمت حمل خودرو  صرفه جویی شود.

 •  مسافتی که توسط یدک کش طی می شود.
 • استفاده از نوع ماشین یدک کش یا خودرو بر هزینه متفاوتی دارد.
 • یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد.
 • در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت نیر محاسبه می شود.
 • در حمل خودرو صفر در صورت درخواست مشتری جهت بیمه یا گرانتی حمل و نقل هزینه ان به صورت جدا محاسبه می شود.
 • نوع ماشینی که توسط یدک کش حمل می شود نیز در قیمت موثر است.
 • و…

یدک کش در کرج

رسیدگی و نگهداری خودرو شخصی همواره برایمان مهم و قابل توجه میباشد و تعمیر ان در زمان های مورد نیاز توسط افزاد کاردان و کاربلد و متخصص میتواند سریع و ارزان برای ما تمام شود. یکی از امکانات مهم و اصلی مجموعه خـودرو بر سراسری در کـرج، داشتن گروهی حرفه ای و کادری مجرب و متخصص در حمل و نقل وسیله نقلیه شما در شهر است که با بیش از سالها فعالیت در این زمینه به کمک شما خواهد آمد.

یدک کش و امداد خودرو در کرج

خدمات یدک کش در بنیاد کرج عبارتند از:

شماره تماس یدک کش کرج ۰۲۶۹۱۳۰۲۸۳۰

 • ماشین بر خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گزاری.
 • حمل اتومبیل های مسابقه .
 • حمل و نقل خودرو های لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه.
 • امداد رسانی خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر.
 • حمل ماشین های تصادفی به مراکز بیمه .

چه زمان نیاز به یدک کش دارید؟

شماره تماس یدک کش کرج ۰۲۶۹۱۳۰۲۸۳۰

ممکن است شما در جاده ای در بنیاد کرج در حال حرکت به مقصد خود باشید و یا در مسافرتی به سر میبرید، که متاسفانه خودرو شما دچار مشکل فنی شود در این حالت است که شما به تماس با خودرو بر سراسری نیاز دارید تا همکاران ما در اسرع وقت به محل حادثه آمده و تجهیزات و لوازم مورد نیاز را فراهم نماید یا در صورت نیاز خودرو شما را به مراکز مربوطه حمل نمایند

درباره یدک کش در بنیاد کرج :

شماره تماس یدک کش کرج ۰۲۶۹۱۳۰۲۸۳۰

یدکش در بنیاد کرج و همچنین خودرو بر سراسری از جمله خودرو بر های خوب در کـرج به شمار می آید که از رانندگان متخصص در حمل و نقل خودروبر بنیاد بهره گرفته است.

مجهز به جدیدترین سیستم حمل و نقل خودرو میباشد و به شما این امکان را فراهم می کند که در هیچ کجا از استان البرز نگران بروز مشکل در خودرو خود نباشید و  با خیال راحت رانندگی نمایید.

یدک کش در بنیاد معتبرترین شرکت‌ خـودرو بری در تمام مناطق قزلحصار زیر نظر اتحادیه امداد خودروی کشوری می باشد. از اهداف اصلی خودروبر بنیاد ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. همکاران ما در خدمات خودرو بر بنیاد به صورت ۲۴ ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

یدکش استان البرز

یدکش در کیانمهر کرج و تعمیر در محل با کمترین هزینه حمل انواع خودروهای ایرانی و خارجی به تمام نقاط کشور تماس با ما : ۰۲۶۹۱۳۰۲۸۳۰

خدمات حمل با یدک کش در بنیاد کرج :  این خدمات عبارتند از کلیه فعالیت هایی که در راستای برطرف نمودن مشکلات فنی خودروها و تعمیر در شرایطی که خودرو به دلیل نفص فنی و خرابی از کارافتاده که شامل تعمیر قطعه و یا تعویض آن و یا حمل خودرو به صورت شبانه روزی می باشد.

چک کردن ماشین یدک کش
تنیظم باد لاستیک ها
چک کردن اتصالات جهت حمل خورو
رانندگی مطمئن و با آرامش
حرکت با سرعت مطمئنه
توزیع بار در یدک کش و یا خودروبر کفی

۱- سرویس های دوره ای (تعویض روغن و فیلتر هوا)
۲- تعویض لنت
۳- بازدید قبل از سفر
۴- مشاوره فنی
۵- اخذ نوبت از تعمیرگاه مرکزی
۶- بازدید فنی
و سایر موارد قابل انجام در محل

 امداد خودرو بنیاد کرج با داشتن مجهزترین دستگاه های حمل خودرو ، و همچنین مرکز تعمیرات فنی ، تمامی خودروهای موجود در ایران را ساپورت کرده و در صورت نیاز رفع خرابی و تعمیرات در محل برای وسیله نقلیه شما را انجام خواهد داد .

حمل خودرو در بنیاد کرج  با امداد خودرو و ارائه خدمات یدک کش ، بسته به ماشین که در حمل خودرو استفاده می شود و یا نوع ماشین حمل شونده متفاوت خواهد بود

 • نوع ماشین حمل شونده (در ماشین های صفر و ماشین های لوک و ماشین های سنگین قیمت متفاوت است)
 • نوع ماشین یدک کش (ماشین حمل خودرو) استفاده شده برای یدک کش ماشین سنگین قیمت متفاوت است.
 • هزینه سوخت ماشین یدک کش در مسافت های زیاد
 • هزینه بیمه نامه ماشین حمل شونده

برای امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید!.

۴.۹/۵ - ( ۶۰ امتیاز )
Call Now Button